Agencja Rozwoju Miasta S.A.

mapa strony english version

Aktualności

Przejdź do najnowszych informacji

czytaj więcej

Inwestycje i projekty

Zobacz nasze inwestycje

czytaj więcej

Nasza oferta

Zapraszamy do współpracy

czytaj więcej

Zobacz TAURON Arenę Kraków!

3 i 17 sierpnia to najbliższe terminy, w których będzie można zwiedzać największą hali widowiskowo-sportowej w Polsce. Możliwe jest także zwiedzanie TAURON Areny Kraków przez grupy zorganizowane, w innych terminach, po ich wcześniejszym ustaleniu z obsługą areny.

Zwiedzanie obejmuje wizytę na każdym z poziomów TAURON Areny Kraków. Goście wchodzą na najwyższy rząd trybun i schodzą na płytę areny, na której budowano sceny dla największych muzycznych gwiazd m.in: Aerosmith, Brono Marsa, Maroon 5, Scorpions, Green Day, System of a Down, Black Sabbath, Justina Biebera, Katy Perry i Martina Garrixa.

Odwiedzają jedną z 27 lóż na poziomie VIP oraz Małą Halę, w której, na pełnowymiarowych boiskach, można grać m.in. w koszykówkę, siatkówkę, piłkę ręczną i futsal. Spacerują też po foyer hali, w którym można obejrzeć plakaty z wydarzeń, jakie do tej pory odbyły się w TAURON Arenie Kraków i w których udział wzięło ponad 1 900 000 osób. Poznają też bogaty kalendarz imprez, które odbędą się w hali w najbliższym czasie.

W trakcie zwiedzania goście wchodzą także do pomieszczeń na co dzień niedostępnych uczestnikom imprez m.in. szatni, z których korzystali piłkarze ręczni podczas Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn, reprezentanci Polski w hokeju na lodzie, siatkarze przed Mistrzostwami Świata i uczestnicy Mistrzostw Świata we Freestyle Motocrossie.

Zarezerwuj miejsce

Aby móc zwiedzić TAURON Arenę Kraków wcześniej trzeba zarezerwować miejsce. Można to zrobić za pośrednictwem: formularza zamieszczonego na stronie www.tauronarenakrakow.pl/zobacz-najwieksza-arene-polsce; telefonicznie: 12 349 11 02 (w godz. 8:00-16:00; pon.-pt.); e-mailowo: zwiedzanie@tauronarenakrakow.pl oraz osobiście w recepcji areny (wejście nr 1; w godz. 8:00-16:00; pon.-pt.).

Najbliższe terminy zwiedzania to: 3 sierpnia (czwartek) – godz. 11:00 i 15:00 oraz 17 sierpnia (czwartek) – godz. 11:00 i 15:00. Liczba miejsc jest ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń).

Istnieje także możliwość zwiedzania TAURON Areny Kraków przez grupy zorganizowane, w innych terminach – po ich wcześniejszym ustaleniu z obsługą areny – telefonicznie: 12 349 11 02 (w godz. 8:00-16:00; pon.-pt.), e-mailowo: zwiedzanie@tauronarenakrakow.pl lub osobiście w recepcji areny (wejście nr 1; w godz. 8:00-16:00; pon.-pt.).

Kup bilet

Zwiedzanie jest płatne i odbywa się w grupach z przewodnikiem. Przed rezerwacją miejsc należy zapoznać się z regulaminem zwiedzania, który jest dostępny na stronie www.tauronarenakrakow.pl/zobacz-najwieksza-arene-polsce.

Ceny biletów: osoby dorosłe: 13 zł; dzieci i seniorzy: 8 zł; bilet grupowy: 10 zł/osoba dorosła, 8 zł – dzieci i seniorzy (grupa musi liczyć powyżej 10 osób). Dzieci do 5 roku życia: wstęp bezpłatny. Dzieci do lat 16 mogą wziąć udział w zwiedzaniu jedynie pod opieką osoby dorosłej. Bilety są do nabycia przed zwiedzaniem w recepcji hali (wejście nr 1).

Dodatkowe informacje dotyczące zwiedzania oraz informacje na temat wydarzeń planowanych w TAURON Arenie Kraków są dostępne na stronie: www.tauronarenakrakow.pl oraz na naszym profilu na facebooku:www.facebook.com/TAURONArenaKrakow

Hala BIP Kraków

Ogłoszenia

MUSICAL METRO

27 LAT NAJLEPSZEGO POLSKIEGO MUSICALU Legendarny Polski Musical METRO Janusza Józefowicza z muzyką Janusza Stokłosy w TAURON Arenie Kraków 3 marca […]

czytaj więcej

FERIE 2018 W KRAKOWIE. JAKIE ATRAKCJE PRZYGOTOWANO W TYM ROKU?

Ferie zimowe w Małopolsce rozpoczęły się 12 lutego i potrwają do 25 lutego. Wycieczki, wspólne czytanie i zabawy z literaturą, […]

czytaj więcej