Agencja Rozwoju Miasta S.A.

WSPANIAŁY ŚWIAT DISNEY ON ICE

Ulubieni bajkowi bohaterowie wracają do TAURON Areny Kraków

30 listopada – 2 grudnia 2018 r.

„Król lew”, „Kraina lodu”, „Zaplątani”, „Gdzie jest Dory”, „Mała syrenka”, „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”, „Aladyn”, „Toy Story”

D26C_Tauron_786x305

W tym roku aż osiem uwielbianych historii Disneya zostanie połączonych w jedno spektakularne widowisko. A w nim Wasze ulubione postacie, zachwycająca jazda na lodzie, imponująca scenografia oraz wiele niezapomnianych emocji! 30 listopada oraz 1 i 2 grudnia zapraszamy do TAURON Areny Kraków na „Wspaniały Świat Disney On Ice”!

Spotkaj się z Myszką Miki, Myszką Minnie, Kaczorem Donaldem, Goofym i wraz z nimi oddaj się magii i rodzinnej zabawie. Odkrywaj podwodny świat wraz z Dory i jej kompanami z animacji Disney ● Pixar „Gdzie jest Dory?” – Nemo i Marlinem. Zanurz się głęboko w oceanie ze swoimi ulubionymi bohaterami, by odkryć, jak ważna jest rodzina. Wyrusz do zimowego świata Arendelle z siostrami Anną i Elsą oraz zabawnym Olafem z „Krainy lodu”, którzy przekonają się, że prawdziwa miłość może roztopić nawet lodowate serce.

Żadna przeszkoda nie zatrzyma Roszpunki, gdy przyjaciele wskazują jej drogę. A Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków udowodnią, że jesteśmy w stanie zrobić wszystko, gdy mamy wsparcie naszych bliskich. Buzz i Chudy sprawią, że podskoczysz z wrażenia; Simba, Timon i Pumba przemierzą Lwią Ziemię; Dżasmina, Aladyn i Dżin pokażą, że przyjaźń jest niezniszczalna, a Wasze ulubione Księżniczki Disneya wykażą się niezwykłą siłą.

Wejdź do „Wspaniałego Świata Disney On Ice” – to będzie niezapomniane przeżycie!

Warto wiedzieć

Show „ Wspaniały Świat Disney On Ice” będzie można zobaczyć w TAURON Arenie Kraków 30 listopada oraz 1 i 2grudnia 2018 r.

Bilety są w sprzedaży na www.alterartshow.pl oraz w punktach sprzedaży eBilet.

Organizatorem wydarzenia jest Alter Art Show.

Regulamin imprezy jest dostępny TUTAJ.

Więcej informacji o Disney On Ice można znaleźć na stronie www.alterartshow.pl oraz na Facebooku.

Harmonogram spektakli w TAURON Arenie Kraków

30 listopada 2018 r. (piątek), godz. 17:00 PREMIERA

1 grudnia 2018 r. (sobota), godz. 10:00; 14:00; 18:00

2 grudnia 2018 r. (niedziela), godz. 10:00; 14:00; 18:00

Informacje o Pakietach VIP TAURON Areny Kraków

30 listopada 2018, godz. 17:00 – TUTAJ

1 grudnia 2018, godz. 10:00 – TUTAJ; godz. 14:00 – TUTAJ; godz. 18:00 – TUTAJ

1 grudnia 2018, godz. 10:00 – TUTAJ; godz. 14:00 – TUTAJ; godz. 18:00 – TUTAJ

Parking

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary). Parking jest płatny gotówką przy wjeździe lub przez internet na stronie TAURON Areny Kraków. Ilość miejsc jest ograniczona. Regulamin parkingów jest dostępny TUTAJ.

Sprzedaż biletów przez internet kończy się minimum 2 godziny przed rozpoczęciem wydarzenia.

Parking dla osób z wjazdówkami na parking VIP będzie czynny od otwarcia bram.

Informacje o parkingu i sprzedaży biletów przez internet na poszczególne dni:

30 listopada 2018, godz. 17:00 – TUTAJ

1 grudnia 2018, godz. 10:00 – TUTAJ; godz. 14:00 – TUTAJ, godz. 18:00 – TUTAJ

1 grudnia 2018, godz. 10:00 – TUTAJ; godz. 14:00 -TUTAJ; godz. 18:00 – TUTAJ

***

Polscy widzowie wielokrotnie mieli okazję spotkać swoich ulubionych bohaterów z filmów Disneya podczas niezwykłych widowisk na lodzie. Mogli podziwiać następujące spektakle: Disney On Ice: Zaczarowany Świat Disneya, Disney On Ice: 100 lat magii Disneya, Disney On Ice: 25 lat fantazji na lodzie, Disney On Ice: Magiczny Świat Lodu, Disney On Ice: Disneyland© Wielka Przygoda, Disney On Ice: Księżniczki i Herosi, Disney On Ice: Świętujemy!, Disney On Ice: Świat Fantazji!

Alter Art Show to największy niezależny promotor w Polsce i jeden z liderów polskiego rynku live entertainment w zakresie organizacji spektakularnych widowisk, koncertów i festiwali na najwyższym poziomie, gromadzących setki tysięcy osób. Jest wyłącznym promotorem w Polsce wydarzeń produkowanych przez Feld Entertainment, w tym Disney On Ice i Monster Jam. Więcej informacji: www.alterartshow.pl.

Feld Entertainment jest światowym liderem w produkcji i prezentacji przedstawień rozrywkowych na żywo, które podnoszą na duchu i dostarczają niezapomnianych przeżyć, co roku przyciągając 30 milionów widzów. Produkcje Feld Entertainment pojawiły się w ponad 75 krajach na sześciu kontynentach. Są wśród nich Ringling Bros. and Barnum & Bailey®, Monster Jam®, Monster Energy Supercross, AMSOIL Arenacross, Disney On Ice, Disney Live! oraz Marvel Universe LIVE! Więcej informacji: www.feldentertainment.com.

Hala BIP Kraków

Ogłoszenia

CARLOS SANTANA MIRACULOUS 2020 WORLD TOUR

Wirtuoz gitary świętuje 20-lecie albumu Supernatural oraz 50-lecie albumu Abraxas 17 marca 2020 r. TAURON Arena Kraków Dziesięciokrotny zdobywca nagrody […]

czytaj więcej

PAŹDZIERNIKOWE TERMINY ZWIEDZANIA TAURON ARENY KRAKÓW

21 i 28 października 2019 r. to najbliższe terminy, w których będzie można zwiedzać największą halę widowiskowo-sportową w Polsce. Zapraszamy także […]

czytaj więcej