Agencja Rozwoju Miasta S.A.

mapa strony english version

Aktualności

Przejdź do najnowszych informacji

czytaj więcej

Inwestycje i projekty

Zobacz nasze inwestycje

czytaj więcej

Nasza oferta

Zapraszamy do współpracy

czytaj więcej

Krakowskie klasyki nocą

ZAPRASZAMY NA KOLEJNE SPOTKANIE MIŁOŚNIKÓW KLASYCZNEJ MOTORYZACJI

6 lipca (czwartek), godz. 20:00

Parking przed TAURON Areną Kraków

Wstęp dla widzów jest bezpłatny

KKN to cykliczne spotkania miłośników klasycznej motoryzacji. Za każdym razem można na nich zobaczyć kilkadziesiąt samochodów, wśród których pojawiają się Peugeoty 205, Mustangi z lat 60., Porsche, Chevrolety, BMW i Mercedesy, a także Trabanty, Maluchy i Garbusy.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Krakowskie Klasyki Nocą. Spotkania przed TAURON Areną Kraków odbywają się w czwartki o godz. 20:00 (z wyjątkiem dni, w których w obiekcie będą się odbywać inne wydarzenia).

Warto wiedzieć

Organizatorzy na bieżąco informują o terminach zjazdów na: www.facebook.com/pg/krakowskie.klasyki. Wstęp dla widzów jest bezpłatny.

Wjazd samochodów na parking będzie możliwy od ul. Lema (drugi skręt w prawo jadąc od al. Pokoju i pierwszy skręt w lewo jadąc od al. Jana Pawła II).

W trakcie wydarzenia działać będzie punkt gastronomiczny – jego obsługę zapewni Arena Catering.

Przed udziałem w wydarzeniu organizator prosi o zapoznanie się z regulaminem dostępnym na stronie http://krakowskieklasykinoca.pl/.

Hala BIP Kraków

Ogłoszenia

17. PZU CRACOVIA MARATON

ZMIANY W ORGANIZACJI RUCHU I KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ W najbliższą niedzielę (22 kwietnia) ulicami Krakowa przebiegną uczestnicy 17. PZU Cracovia Maratonu. […]

czytaj więcej

TACO HEMINGWAY I QUEBONAFIDE
TACONAFIDE EKODIESEL TOUR

Pierwszy koncert w ramach TACONAFIDE EKODIESEL TOUR promującej wspólny album „Soma 0,5 mg”! 19 kwietnia (czwartek) godz. 17:30 – otwarcie […]

czytaj więcej