Agencja Rozwoju Miasta S.A.

mapa strony english version

Aktualności

Przejdź do najnowszych informacji

czytaj więcej

Inwestycje i projekty

Zobacz nasze inwestycje

czytaj więcej

Nasza oferta

Zapraszamy do współpracy

czytaj więcej

Budżet obywatelski 2017 – pora na głosowanie!

Budżet obywatelski 2017 – pora na głosowanie!

17 czerwca (sobota) rozpocznie się głosowanie na projekty zgłoszone w ramach czwartej edycji budżetu obywatelskiego Krakowa. W poprzednich latach dzięki niemu w sąsiedztwie TAURON Areny Kraków (w Parku Lotników Polskich) powstała m.in. ścieżka biegowa oraz Street Workout Park. Zachęcamy do głosowania na projekty dzielnicowe, w tym oczywiście naszej Dzielnicy XIV Czyżyny oraz projekty ogólnomiejskie. Szczegóły znajdziecie na https://budzet.krakow.pl/.

4

Do udziału w głosowaniu w tym roku zakwalifikowano 111 projektów ogólnomiejskich oraz 208 projektów dzielnicowych, czyli w sumie 319 propozycji. Głosowanie rozpocznie się 17 czerwca i potrwa do 30 czerwca.

Głosować można m.in. za pośrednictwem specjalnej platformy dostępnej na stronie: budzet.krakow.pl. W tym roku powracają też papierowe karty do głosowania. Będzie je można wydrukować samodzielnie lub pobrać w punktach głosowania, których wykaz dostępny jest tutaj, a następnie wrzucić do przygotowanych urn. W niektórych punktach będzie również możliwość oddania głosu on-line.

Każdy głosujący musi oddać głos na sześć różnych projektów, w tym trzy głosy na zadania o charakterze lokalnym w dzielnicy swojego zamieszkania i trzy głosy na zadania o charakterze ogólnomiejskim.

Szczegółowe informacje o projektach oraz zasadach głosowania są dostępne na stronie https://budzet.krakow.pl/ oraz www.krakow.pl.

Hala BIP Kraków

Ogłoszenia

17. PZU CRACOVIA MARATON

ZMIANY W ORGANIZACJI RUCHU I KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ W najbliższą niedzielę (22 kwietnia) ulicami Krakowa przebiegną uczestnicy 17. PZU Cracovia Maratonu. […]

czytaj więcej

TACO HEMINGWAY I QUEBONAFIDE
TACONAFIDE EKODIESEL TOUR

Pierwszy koncert w ramach TACONAFIDE EKODIESEL TOUR promującej wspólny album „Soma 0,5 mg”! 19 kwietnia (czwartek) godz. 17:30 – otwarcie […]

czytaj więcej